2017-03-11 18:47:02

PODSUMOWANIE 2016 poznańskiej sceny Hip-Hopowej!

Jak co roku mamy dla Was nie lada gratkę! Każdy z Was może zostać jurorem kadry poznańskiego rapu! Wraz ze sponsorami akcji UNHUMAN.PL, Sensei Shop oraz Wujo.pl POZNAŃ przedstawiamy kolejne Podsumowanie Roku czyli coroczną akcję, która ma na celu wyłonienie najlepszego mc/zespołu, producenta, DJ`a, albumu, teledysku, imprezy oraz wydarzenia roku, które miało miejsce na poznańskiej scenie hip-hopowej w 2016 roku!

p16_logo.jpg

Każdy z naszych fanów na pewno zna zasady ale dla użytkowników, którzy dopiero do nas dołączyli przypominamy je kolejny raz:

plakat_p16.jpg

Cykliczne Podsumowanie Roku na poznańskiej scenie Hip-Hopowej zapoczątkowane w 2009 r. prowadzone jest w 3 prostych etapach i ma na celu wyłonienie zwycięzców 7 kategorii głosami czytelników naszego portalu.

Etap I

W pierwszym etapie to WY zgłaszacie swoje propozycje nominowanych mc`s/zespołów, albumów, producentów, DJ-ów, imprez, teledysków oraz wydarzeń roku. Uczynicie to na specjalnie przygotowanej stronie Podsumowanie2016.poznanskirap.com. Aby wziąć udział w losowaniu nagród wśród oddających swoje głosy należy się na tejże stronie zarejestrować.

Etap II

Etap drugi to głosowanie. Na tej samej stronie po przeliczeniu i zweryfikowaniu Waszych propozycji uruchamiamy możliwość oddawania głosów na konkretne rapowe pozycje z Poznania.

Etap III

Trzeci etap to oczekiwane ogłoszenie wyników poszczególnych kategorii oraz rozdawnictwo nagród wśród wylosowanych osób, które oddały swój głos w Podsumowaniu Roku 2016 na poznańskiej scenie Hip-Hopowej.

Tegoroczną edycję Podsumowania Roku wspierają:
Sponsor główny: UNHUMAN.PL oraz sponsorzy: Sensei Shop oraz Wujo.pl POZNAŃ
Zapraszamy wszystkich do udziału w głosowaniu na stronie Podsumowanie2016.poznanskirap.com!